Doplňky pro meditaci

Meditace je stav mysli, při kterém nepřemýšlíte nad běžnými starostmi a neprohlubujete v sobě stres. Někdo umí tohoto stavu dosáhnout zcela bez problémů, někomu (a bude jich zřejmě většina) to může dělat potíže. Pokud se vám nedaří dosáhnout tohoto stavu, zkuste se zaměřit na jeden bod a na ten se soustřeďte. Dá se například soustředit na místa,...

Meditace je stav mysli, při kterém nepřemýšlíte nad běžnými starostmi a neprohlubujete v sobě stres. Někdo umí tohoto stavu dosáhnout zcela bez problémů, někomu (a bude jich zřejmě většina) to může dělat potíže. Pokud se vám nedaří dosáhnout tohoto stavu, zkuste se zaměřit na jeden bod a na ten se soustřeďte. Dá se například soustředit na místa, kterými se běžně dotýká vaše chodidlo podlahy. Jen si uvědomujte tato místa, nic víc. Jako byste do těchto míst přenesli své vědomí.

Na "vypínání" není mysl zvyklá. Znamená to, že vás bude neustále rušit a bude se hlásit o slovo. Nevšímejte si toho, a znovu se zasoustřeďte na svá chodidla. Meditace by měla trvat alespoň 15-20 minut. 

Zobrazit

Doplňky pro meditaci  Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Vykuřovadla
 • Vonné tyčinky

  Vonná tyčinka je druh kadidla, které zpravidla zapalováno před asijskými obrazy bohů. Často je tak vídáme před soškami Buddhy či svatyněmi. Nejvíce se používají v Číně, Indii, Bangladéši,Vietnamu, Thajsku, Tchajwanu, Barmě, Kambodže, na Filipínách, v Jižní Koreji a Japonsku.

  Vonné tyčinky mohou vypadat různě, mají různé tvary, velikosti i barvy. Údajně nejprodávanější je tzv. Nag Champa, s vůní santalového dřeva. Vonné tyčinky jsou rovněž používány při různých druzích meditace.

 • Meditační minerály

  Meditace je cvičení, které pomáhá k dosažení jiného stavu vědomí. Jedná se o stavy, které vyklidňují organismus, případně mají za úkol povznesení nad běžné starosti. Může se také jednat o pouhé přemýšlení, přemítání, nebo určitý druh motlidby. K meditacím se používají nejrůznější pomůcky, jako jsou třeba právě vzácné minerály

 • Svíčky

  Svíčky se zapalují od nepaměti, nejen jako zdroj světla, ale také jako jistý relaxační prostředek. Pohled do plamene svíčky uklidňuje a pomáhá relaxaci, či meditaci.

 • Amulety

  Amulety jsou předměty, které mají mystickou moc a magické vlastnosti, které chrání svého majitele. Slovo vychází z latinského amuletum, což znamená objekt.

  Účinnost amuleta je omezena a funguje pouze v případě, že jej mají osoby neustále při sobě. Amulety jsou také často nazývány talismany. Vyrábějí se z nejrůznějších materiálů.

  Působí proti zlým silám a často jsou popsány zvláštním písmem.

na stránku
Zobrazují se 10 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 10 – 10 z 10 položek