Obrazy - originální umění

Tady najdete originální obrazy s motivy posvátné geometrie, Květem života či mandalami. Každý obraz je ručně namalován na plátně, doplněn krystaly a jinými přírodninami. Harmonizační či energetické obrazy působí na člověka na emociální, duševní i fyzické úrovni.  Tyto obrázky si vybíráme intuitivně. Intuice nás vždy zavede právě k tomu obrazu, k...

Tady najdete originální obrazy s motivy posvátné geometrie, Květem života či mandalami. Každý obraz je ručně namalován na plátně, doplněn krystaly a jinými přírodninami. Harmonizační či energetické obrazy působí na člověka na emociální, duševní i fyzické úrovni.  Tyto obrázky si vybíráme intuitivně. Intuice nás vždy zavede právě k tomu obrazu, který je pro nás nejvhodnější a uzdravující po všech stránkách. Kresba také napomáhá najít cestu k osvobození se od dávných negativních zážitků a emocí. Je to také forma meditace a relaxace. Každý si v obraze najde to své a energetická vibrace barev pak působí na jemnohmotné úrovni a pomáhá léčit.
Často se stává, že napojením se na jemnohmotný svět, pomocí automatické kresby, ztvárňujeme anděly, elfy, víly, bytosti světla. Tyto bytosti se mohou stát strážci a ochraňovateli majitele obrázku.

Zobrazit

Obrazy - originální umění  Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek