Obrazy a jiné doplňky pro meditaci

Meditace je stav mysli, při kterém nepřemýšlíte nad běžnými starostmi a neprohlubujete v sobě stres. Někdo umí tohoto stavu dosáhnout zcela bez problémů, někomu (a bude jich zřejmě většina) to může dělat potíže. Pokud se vám nedaří dosáhnout tohoto stavu, zkuste se zaměřit na jeden bod a na ten se soustřeďte. Dá se například soustředit na místa,...

Meditace je stav mysli, při kterém nepřemýšlíte nad běžnými starostmi a neprohlubujete v sobě stres. Někdo umí tohoto stavu dosáhnout zcela bez problémů, někomu (a bude jich zřejmě většina) to může dělat potíže. Pokud se vám nedaří dosáhnout tohoto stavu, zkuste se zaměřit na jeden bod a na ten se soustřeďte. Dá se například soustředit na místa, kterými se běžně dotýká vaše chodidlo podlahy. Jen si uvědomujte tato místa, nic víc. Jako byste do těchto míst přenesli své vědomí.

Na "vypínání" není mysl zvyklá. Znamená to, že vás bude neustále rušit a bude se hlásit o slovo. Nevšímejte si toho, a znovu se zasoustřeďte na svá chodidla. Meditace by měla trvat alespoň 15-20 minut. 

Zobrazit

Obrazy a jiné doplňky pro meditaci  Počet produktů: 12

Podkategorie

 • Vykuřovadla a doplňky...

  Vykuřování se může stát vaším každodenním rituálem, nebo jej můžete praktikovat pouze při zvláštních příležitostech. Velice příjemnou atmosféru nám vykouzlí vonná tyčinka či vykuřovadlo např. před naší každodenní praxí jógy či meditací. Na základě vaší aktivity, činnosti nebo záměru si zvolte, zda bude pro vás vhodná vůně relaxační, antistresová, uklidňující a nebo naopak povzbuzující a energická. Kromě aromaterapeutických účinků mají vykuřovadla a vonné tyčinky funkci očistnou a desinfekční.
  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: vykuřovadla a tyčinky zapalujte vždy v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte.
  Mějte na paměti, že pracujete s otevřeným ohněm (zapálená tyčinka, dřívko, či uhlík v kadidelnici nebo vykuřovací mušli) a proto je nikdy nenechávejte bez dozoru!! Také si ohlídejte, kam tyto předměty pokládáte, misky můžou být zespoda horké.

 • Vonné tyčinky

  Vonná tyčinka je druh kadidla, které zpravidla zapalováno před asijskými obrazy bohů. Často je tak vídáme před soškami Buddhy či svatyněmi.

  Tradičně se používají po celé Asii - v Indii, Tibetu, Nepálu, Bangladéši, Vietnamu, Thajsku, Tchajwanu, Barmě, Kambodže, na Srí Lance, Filipínách, v Jižní Koreji, dále pak v Číně a Japonsku.

  Vonné tyčinky čistí a dezinfikují ovzduší od všech různých baktérií a mikrobů.

  Výroba vonných tyčinek je starodávné posvátné umění. Vonné tyčinky se připravují z čistě přírodních surovin jakými jsou sušené květy, byliny, santalové dřevo, kůra exotických stromů atd., které se nejdříve rozemelou na velmi jemný prášek.

  Vonné tyčinky mohou vypadat různě, mají různé tvary, velikosti i barvy. Údajně nejprodávanější je tzv. Nag Champa, s vůní santalového dřeva. Vonné tyčinky jsou rovněž používány při různých druzích meditace.

 • Meditační minerály

  Meditace je cvičení, které pomáhá k dosažení jiného stavu vědomí. Jedná se o stavy, které vyklidňují organismus, případně mají za úkol povznesení nad běžné starosti. Může se také jednat o pouhé přemýšlení, přemítání, nebo určitý druh motlidby. K meditacím se používají nejrůznější pomůcky, jako jsou třeba právě vzácné minerály

 • Amulety

  Amulety jsou předměty, které mají mystickou moc a magické vlastnosti, které chrání svého majitele. Slovo vychází z latinského amuletum, což znamená objekt.

  Účinnost amuleta je omezena a funguje pouze v případě, že jej mají osoby neustále při sobě. Amulety jsou také často nazývány talismany. Vyrábějí se z nejrůznějších materiálů.

  Působí proti zlým silám a často jsou popsány zvláštním písmem.

 • Obrazy - originální...

  Tady najdete originální obrazy s motivy posvátné geometrie, Květem života či mandalami. Každý obraz je ručně namalován na plátně, doplněn krystaly a jinými přírodninami. Harmonizační či energetické obrazy působí na člověka na emociální, duševní i fyzické úrovni.  Tyto obrázky si vybíráme intuitivně. Intuice nás vždy zavede právě k tomu obrazu, který je pro nás nejvhodnější a uzdravující po všech stránkách. Kresba také napomáhá najít cestu k osvobození se od dávných negativních zážitků a emocí. Je to také forma meditace a relaxace. Každý si v obraze najde to své a energetická vibrace barev pak působí na jemnohmotné úrovni a pomáhá léčit.
  Často se stává, že napojením se na jemnohmotný svět, pomocí automatické kresby, ztvárňujeme anděly, elfy, víly, bytosti světla. Tyto bytosti se mohou stát strážci a ochraňovateli majitele obrázku.

na stránku
Zobrazují se 1 – 9 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 12 položek