Malachit s Chryzokolem

Perfektní minerály pro nalezení rovnováhy mezi myslí, tělem a city. Machalit s chryzokolem symbolizují celistvost a klid. Malachit je velmi účinný minerál, který má velkou moc ale musíme s ním zacházet opatrně. Mělo by se totiž pracovat jen s jeho vyleštěnou formou a pokud možno pod dohledem zkušeného terapeuta. Nevdechujte jeho prach a coby dra...

Perfektní minerály pro nalezení rovnováhy mezi myslí, tělem a city. Machalit s chryzokolem symbolizují celistvost a klid. Malachit je velmi účinný minerál, který má velkou moc ale musíme s ním zacházet opatrně. Mělo by se totiž pracovat jen s jeho vyleštěnou formou a pokud možno pod dohledem zkušeného terapeuta. Nevdechujte jeho prach a coby drahokamový elixír aplikuje pouze zevně. Druhou možností je postupovat nepřímou metodou, kdy se kámen položí do skleněné nádobky, jež se postaví do misky s vodou, aby se s ní kámen nedostal do styku.

Malachit čistí a aktivuje čakry, přičemž ladí na duchovní průvodce. Položením na třetí oko podporujete vyvolávání vizí a duchovního pozorování. Položený na srdce přináší rovnováhu a harmonii. 

Zobrazit

Malachit s Chryzokolem  Nejsou zde žádné produkty