Vykuřovadla a doplňky pro vykuřování

Vykuřování se může stát vaším každodenním rituálem, nebo jej můžete praktikovat pouze při zvláštních příležitostech. Velice příjemnou atmosféru nám vykouzlí vonná tyčinka či vykuřovadlo např. před naší každodenní praxí jógy či meditací. Na základě vaší aktivity, činnosti nebo záměru si zvolte, zda bude pro vás vhodná vůně relaxační, antistresová...

Vykuřování se může stát vaším každodenním rituálem, nebo jej můžete praktikovat pouze při zvláštních příležitostech. Velice příjemnou atmosféru nám vykouzlí vonná tyčinka či vykuřovadlo např. před naší každodenní praxí jógy či meditací. Na základě vaší aktivity, činnosti nebo záměru si zvolte, zda bude pro vás vhodná vůně relaxační, antistresová, uklidňující a nebo naopak povzbuzující a energická. Kromě aromaterapeutických účinků mají vykuřovadla a vonné tyčinky funkci očistnou a desinfekční.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: vykuřovadla a tyčinky zapalujte vždy v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte.
Mějte na paměti, že pracujete s otevřeným ohněm (zapálená tyčinka, dřívko, či uhlík v kadidelnici nebo vykuřovací mušli) a proto je nikdy nenechávejte bez dozoru!! Také si ohlídejte, kam tyto předměty pokládáte, misky můžou být zespoda horké.

Zobrazit

Vykuřovadla a doplňky pro vykuřování  Počet produktů: 1

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky