Nejprodávanější produkty

Informace

Vítejte v našem obchůdku - aneb jak to všechno začalo..

11.11. 2014 jsme pro vás otevřeli tak trošku jiný e-shop.

Vítáme všechny, kteří si k nám najdou cestu a uděláme maximum pro vaši spokojenost. Jsme zastánci přírodních produktů, které jsou kvalitní a přináší výsledek, ale nenajdete je v TV "re-klamách".

Dlouho dobu se zabýváme minerály a jejich energiemi, a tím jak na nás působí. S jejich pomocí můžete například aktivovat či energeticky pročišťovat své čakry a uvést tak do harmonie své energetického pole (AURU). Rádi vás seznámíme a nabídneme také vzácné, méně dostupné minerály za příznivé ceny. Samozřejmě nemůžou chybět ani šperky z minerálů či drahých kamenů.

Najdete u nás také ručně malované obrazy, a dozvíte se například, jak na vás jednotlivé barvy působí po psychické stránce. 

Vybírat můžete také z široké nabídky doplňků pro meditaci, harmonizaci a očistu prostoru, jako jsou například vykuřovadla, vonné tyčinky, ochranné amulety, lapače snů a další..

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete se na něco zeptat nebo potřebujete poradit? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat na uvedené e-mailové adrese nebo telefonním čísle.

Přejeme příjemé nakupování z pohodlí vašich domovů

Drahe kameny