Minerál Petalit

Nové

Petalit - andělský kámen ve tvaru srdce

Hmotnost: 8 g

Rozměr: 3 x 2,5 x 0,8 cm

- velmi vzácný

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


270 Kč

Více informací

Petalit je dalším kamenem nového věku. Někdy se mu také říká andělský kámen, neboť usnadňuje spojení s andělskou říší. Pomocí svých vysokých čistých vibrací otevírá petalit přístup ke kosmickému vědomí. Napomáhá duchovní očistě. Jedná se o ochranný kámen usnadňující meditaci a naladění. Uvede vás do stavu klidné mysli a do průzračné duchovní dimenze, odkud lze rozpoznat příčinu i smysl všeho a dosáhnout potřebné proměny. Mimořádně užitečný je při hojení dědičných rodinných potíží, jelikož dokáže dosáhnout proti proudu času až do okamžiku, kdy se problém zrodil.

Petalit je šamanský kámen. Zajišťuje bezpečné prostředí pro duchovní kontakt nebo extatickou pouť. Aktivuje celý proces a dodává mu energii. Současně dokáže uzemňovat duchovní energii.

Petalit uklidňuje auru a otevírá krční a vyšší korunní čakru které spojuje s vyššími duchovními vibracemi. Dokáže vás posunout za hranice vašich nynějších metafyzických schopností a spojit s vyššími rovinami duchovního vědomí. Pomáhá snáze hovořit o tom, co spatříte během duchovních vizí.

Dokonce i malý kousek petalitu je mimořádně silný jako elixír. Lze jej použít k uvolnění negativní karmy a k odstranění různých entit z aury a duševního těla. Zvlášť užitečně působí, chcete-li se zbavit dosavadních svazujících pout, neboť s sebou přivádí vyšší já lidí ve vašem okolí a současně neutralizuje manipulace, jimž jste na všech úrovních vystaveni.

Pokud se petalit nosí na těle, dodává soustavně energií energetickým centrům na všech úrovních těla a neustále je aktivuje. Zlepšuje rovněž kvalitu prostředí, ve kterém se nachází, a zajišťuje pro ně potřebnou energii.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Minerál Petalit

Minerál Petalit

Petalit - andělský kámen ve tvaru srdce

Hmotnost: 8 g

Rozměr: 3 x 2,5 x 0,8 cm

- velmi vzácný

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: